Jak snížit cholesterol přírodní cestou

Nakladatelství: Václav Kazda

Autor: Aloys Berg

Formát: EPUB | MOBI

S tímto průvodcem se dozvíte, jak pomocí vhodných potravin a chutných receptů udržet zdravou hladinu cholesterolu a chránit své cévy. Bojíte se vysoké hladiny cholesterolu a jeho následků? Cítíte se bezmocní a odkázaní na chemické léky? Nejste sami. Ale co když existuje přírodní cesta, jak si udržet cholesterol na uzdě a to pomocí jídel, které budete milovat? Kniha \"Jak snížit cholesterol přírodní cestou\", vám nabídne 60 originálních receptů a mnoho užitečných rad, jak vést zdravý životní styl a jak se nemuset bát cholesterolu. Zjistěte, jak zvládnout cholesterol pomocí jídla a radosti z něj. Protože zdraví je přece na prvním místě!